استان: شهرستان: منطقه:
خدمات و تشریفات عروسی:

تالارهای بعد محضرعقد و دفتر ازدواج

تالارهای بعد محضرعقد و دفتر ازدواج
تالارهای بعد محضرعقد و دفتر ازدواج :تالار گل یاس نازی آباد ، تالار ستاره ری،تالار اکباتان،تالار سفیران هفت حوض،تالار متین سید خندان،تالار یاس 2 نواب،تالار قصر پردیس هلال احمر،تالار یاس فرحزاد،تالار آراما ابوذر،تالار فانوس شرق تهرانپارس،تالار ولی عصر شهید رجایی،---------------------------------------
تالار پذیرایی گل یاس (نازی آباد) از مجموعه تالار پذیرایی های نازی آباد آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی گل یاس در جنوب تهران (نازی آباد) واقع شده است.
تالار گل یاس با ظرفیت ۶۰۰ نفر، اتاق عقد مجزا، دکوراسیون کلاسیک و امکاناتی مانند گل آرایی، بادکنک آرایی تمام تلاش خود را می کند تا زیباترین خاطرات را برای شما عزیزان رقم بزند.همچنین این تالار 10% تخفیف ویژه برای ایثارگران و کارکنان شهرداری در نظر گرفته است. با توجه به این که تالارپذیرایی گل یاس ظرفیت بالایی دارد وقیمت منوهای آن بسیار ارزان است،اگر شما هم ازجمله زوج های هستید که برای مراسم خود تعداد زیادی مهمان دعوت کرده‌اید تالار پذیرایی گل یاس می‌تواند مورد مناسبی برای شما باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 16 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه گل یاس (نازی آباد) ، میتوانید با شماره تلفن 55548900 ,09195100367 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " نازی آباد،خیابان بهمنیار،میدان وصال،تالار پذیرایی گل یاس- تالار پذیرایی گل یاس (نازی آباد) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی ستاره ری از مجموعه تالار پذیرایی های شهر ری آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
مجموعه تالارها و باغ ستاره ری دارای 2 سالن با ظرفیت 670  و 450 نفر میزبان میهمان های شما در برگزاری جشن ها، عروسی، ولیمه و ترحیم می باشد.
تالار پذیرایی ستاره ری بازسازی شده در همکف بوده و دارای دکوراسیون جدید می باشد.
همچنین تالار فوق دارای پارکینگ اختصاصی به ظرفیت 500 ماشین می باشد. این تالار پذیرایی با دارا بودن چهار سالن قابلیت برگزاری دو مراسم را به صورت همزمان داراست. همکف بودن هر ۴ سالن از دیگر مزایای این سالن پذیرایی بشمار می آید. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های تهران را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه ستاره ری ، میتوانید با شماره تلفن 55904908 ,09121787926 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " شهرری،میدان شهرداری،خیابان شهید فدایی(هلال احمر)،روبروی درب جنوبی حرم،جنب باشگاه پرشیا- تالار پذیرایی ستاره ری " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی نور از مجموعه تالار پذیرایی های شهرک محلاتی آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی نور در شهرک شهید محلاتی تهران واقع شده است. تالار نور دارای ظرفیت حداکثر 400 نفر بوده و آماده میزبانی از کلیه مراسمات و جشن های شما را دارد. تالار نور با امکان برگزاری مراسم در محیط سرسبز باغ، اجرا مراسم اختصاصی عقد با بیش از ۱۵ مدل سفره در طرح های جدید مطابق سلیقه عروس و داماد ها، سالن های بدون ستون و زیبا، پرسنل مجرب ، پارکینگ اختصاصی و کیفیت غذای عالی افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد.  در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 1 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه نور ، میتوانید با شماره تلفن 22455245 ,09109037131 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " اتوبان ارتش شرق، شهرک شهید محلاتی، بلوار شاهد، میدان صاحب الزمان، خیابان جهاد- تالار پذیرایی نور " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی باشگاه راه آهن از مجموعه تالار پذیرایی های شهرک اکباتان آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار عروسی راه آهن با ظرفیت 400 نفر مجری کلیه مراسم ها و کنفرانسهای شما هموطنان عزیز میباشد.
تالارپذیرایی باشگاه راه آهن آماده پذیرایی در حد و اندازه ی کلاس میهمانی های شما همراه با سالنهای مبله شده و غذایی کاملا ایرانی همچنین این تالار پذیرایی خوب در اکباتان تخفیف ویژه برای پرسنل راه آهن و اهالی محترم اکباتان ارائه میدهد،  با بررسی منوی قیمت تالار باشگاه راه آهن و مقایسه آن با قیمت تالارهای عروسی در غرب تهران به این نتیجه رسیدند که مجموعه تشریفات پذیرایی راه آهن را در کلاس قیمت اقتصادی قرار دهند. این تالار عروسی پیشنهاد ویژه ای است که برای زوج های جوانی که بدنبال تالار آبرومند و زیبا در محدوده منطقه 5 تهران ،تم رنگی تالار پذیرایی باشگاه راه آهن از رنگ های قرمز ، زرشکی و طلایی استفاده شده است . این ترکیب رنگی نماد هیجان ، شادی و لوکس بودن است . سالن عروسی راه آهن با تهویه مطبوع در فصل سرما و گرما ، پرسنل با تجربه و کار آزموده ، بهترین مواد جهت آشپزی و غذای عروسی ، سالن عقد مجزا با سفره عقدی زیبا با امکان پذیرایی از مهمانان ، سبد های گل زیبا کنار جایگاه عروس داماد ، طرح آسمان آبی رنگ روی سقف سالن ، بهترین خاطره را برای مشتریان خود به یادگار میگذارد در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 5 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه باشگاه راه آهن ، میتوانید با شماره تلفن 44692984 ,09122543479 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " شهرک اکباتان - فاز1 - خیابان مخابرات (شهید حنانی) - خیابان ورزش- تالار پذیرایی باشگاه راه آهن " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی قصر شیرین از مجموعه تالار پذیرایی های ولیعصر توانیر آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار قصر شیرین در خیابان ولی عصر تهران، توانیر واقع شده است. تالار قبصر شیرین با ظرفیت 600 نفر آماده پذیرایی از کلیه مهمانی ها و جشن های عروسی شما می باشد. برخی از ویگشی های تالار عروسی قصر شیرین می توان به سالن های بدون ستون هماره با سقفی بلند، لابی شیک و مجلل، مجهیز به آشپزخانه صنعتی، پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 120 خودرو و همچنین کیفیت خوب غذا اشاره نمود. شما می توانید قبل از مراسم از غذای این تالار تست بفرمایید و در صورتی که مد نظرتان بود با تالار قرار داد ببندید.
همچنین ازدیگرامکانات میتوان به اتاق عقدمجزا با ظرفیت بالا,گروه فیلم برداری موزیک,پرسنل قابل قبول وکیفیت غذاهای این تالاراشاره کرد.ازتالارهای خوب شمال شهرکه علاوه بر پذیرایی مناسب دارای قیمت مناسبی نیزهستندمیتوان به این تالاراشاره کرد. مدیریت محترم تالار قصر شیریـن تسهیلاتی ویژه ای برای کارمندان دولت، شهدا و جانبازان در نظر گرفته اند. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 6 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه قصر شیرین ، میتوانید با شماره تلفن ,09123770190 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان ولیعصر - خیابان توانیر - روبروی بیمارستان دی- تالار پذیرایی قصر شیرین " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی باشگاه اکباتان از مجموعه تالار پذیرایی های شهرک اکباتان آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار باشگاه اکباتان در سال ۱۳۹۰ در شهرک اکباتان افتتاح شده است. این تالار که جزو یکی از تالارهای غرب تهران محسوب میشود. دارای سالن های شیک با دکوراسیون منحصر به فرد با ظرفیت ۳۸۰ نفر میباشد. همچنین این تالار دارای سیستم نورپردازی حرفه ای و سیستم صوتی مدرن میباشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 5 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه باشگاه اکباتان ، میتوانید با شماره تلفن 44694489 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " شهرک اکباتان - پایین تر از سه راه مخابرات - پلاک 41- تالار پذیرایی باشگاه اکباتان " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی یزدان نوا از مجموعه تالار پذیرایی های جنت آباد آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالاریزدان نوا دارای دو سالن مجزا با ظرفیت 400نفراست ومدیریت آن برعهده آقای مهدی زاده میباشد.تالار پذیرایی یزدان نوا را هم میتوان در فهرست تالارهای درجه 1 در آیت الله کاشانی وجنت آباد قرارداد.
امکانات ارائه شده توسط مدیریت تالاریزدان نوا به این شرح میباشد پارکینگ با گنجایش50خودرو،اتاق عقد با سفره زیبا با ظرفیت 20نفر،گروه عکس وفیلم برداری مجالس ، خواننده و ارکسترخوب برای مجالس ،کافی شاپ،آسانسوروتزئینات مختلف. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 5 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه یزدان نوا ، میتوانید با شماره تلفن 44080042 ,09123809026 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " آیت الله کاشانی، ابتدای جنت آباد جنوبی، خیابان نیرو، نیرو دوم، خیابان گلها- تالار پذیرایی یزدان نوا " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی 66 المهدی از مجموعه تالار پذیرایی های سبلان آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی تخفیفی نیروهای مسلح -  المهدی دارای 2 سالن مجزا به ظرفیت های 250 و 800 نفر می باشد. تالار 66 المهدی دارای دو سالن عقد مجزا با دکوراسیون سنتی و کلاسیک ، سرو غذای با کیفیت عالی و پرسنل حرفه ای افتخار میزبانی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد. تالار پذیرایی ۶۶ المهدی در خیابان دماوند تهران واقع شده است و جزو یکی از تالار های شرق تهران محسوب میشود. این تالار پذیرایی دارای ۴ سالن پذیرایی مجلل و شیک می باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 7 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه 66 المهدی ، میتوانید با شماره تلفن 4294967295 ,09126969890 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان دماوند غرب به شرق،بعد از چهارراه سبلان،نبش کوچه وکیل باشی- تالار پذیرایی 66 المهدی " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی باشگاه آجودانیه از مجموعه تالار پذیرایی های اقدسیه آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی باشگاه آجودانیه دارای دو سالن مجزا و ظرفیت پذیرایی هر کدام 500 نفر آماده پذیرایی از مهمانی ها و جشن های عروسی شما را دارد. این تالار در یک مجموعه سرسبز، زیبا و بزرگ با متراژ 7000 متر واقع شده است .
مجموعه آجودانیه  به عنوان یکی از مجموعه های رفاهی ورزشی با شکوه و زیبا به متراژ حدوداً 7000 متردر منطقه شمالی تهران با کیفیتی کم نظیر و در محیطی بسیار زیبا و خوش آب وهوا واقع شده است و آمادگی کامل دارد تا به منظور برگزاری انواع جشن ها، مراسم و اعیاد و... در کنار شما عزیزان انجام وظیفه نماید. این مجموعه که در ضلع غربی خیابان شهید سباری (آجودانیه) واقع شده است از امکانات متنوع و پارکینگ اختصاصی برخوردار می باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 1 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه باشگاه آجودانیه ، میتوانید با شماره تلفن 22293619 ,22292525 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان اقدسیه،خیابان آجودانیه- تالار پذیرایی باشگاه آجودانیه " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی ولی عصر (عج) از مجموعه تالار پذیرایی های شهید رجایی آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی ولی عصر یکی از تالار های عروسی خوب در محدوده شهید رجایی و تقاطع بزرگراه آزادگان می باشد. این تالار با محیطی آرام و دل پذیر آماده پذیرایی ازمهمانان شما برای برگزاری مراسم ختم و ولیمه می باشد.
تالار ولیعصر (عج) صرفا جهت برگزاری مراسم ترحیم و ولیمه بوده و در وسعت 3000 متر با پارکینگ اختصاصی،فضای سبز،آبشار و آبنما می باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 18 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه ولی عصر (عج) ، میتوانید با شماره تلفن 55502556 ,09121904357 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان شهید رجایی،تقاطع بزرگراه آزادگان جنب مسجد ولی ا... الاعظم (مسجد مادر سابق)- تالار پذیرایی ولی عصر (عج) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی پارادایس از مجموعه تالار پذیرایی های نظام آباد آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی پارادایس با ظرفیت 600 میهمان در شرق تهران خیابان دماوند قرار دارد. تالار پارادایس با دکوراسیون جدید و 15 سال سابقه آماده برگزاری مراسم عروسی و دیگر مراسم میباشد.تالار پارادایس با دکوراسیون جدید،کیفیت غذای عالی و ضبط مراسم در حین برگزاری در سالن آقایان به صورت رایگان افتخار میزبانی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 7 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه پارادایس ، میتوانید با شماره تلفن 77841717 ,09121792276 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان دماوند-بین ایستگاه پل و وحیدیه - جنب آتش نشانی - پلاک 761- تالار پذیرایی پارادایس " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی پارسی از مجموعه تالار پذیرایی های فاطمی آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی پارسی در بلوار کشاورز تهران واقع شده است. تالار پارسی با ظرفیت 400 نفر آماده پذیرایی از کلیه مجالس و جشن های عقد و عروسی شما می باشد. می باشد.تالار پارسی به تازگی بازسازی شده و دکوراسیون سالن ها بسیار زیبا شده است. همچنین این تالار دارای امکاناتی از قبیل برق اضطراری،گل آرایی،شمع آرایی،پرسنلی مجرب و… می باشد.
  در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 6 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه پارسی ، میتوانید با شماره تلفن 88957581 ,09126464637 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان فاطمی، خیابان حجاب، روبروی خانه والیبال، پلاک ۲۱- تالار پذیرایی پارسی " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی فانوس شرق از مجموعه تالار پذیرایی های تهرانپارس آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی فانوس دارای ظرفیت 350 نفر می باشد و در شرق تهران واقع شده است. تالار فانوس با سالن های مجلل و مبله ، پرسنل با تجربه آماده پذیرایی از میهمانان شما در مراسم های عقد، عروسی، ولیمه، سمینار و ... می باشد. تالار فانوس برای مراسمات ختم و ولیمه دارای 400 نفر ظرفیت می باشد. تالار عروسی فانوس شرق بار با سالن های مبله و مجلل و همچنین با پرسنلی کارآزموده آماده میزبانی از کلیه مراسمات و جشن های عروسی شما می باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 8 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه فانوس شرق ، میتوانید با شماره تلفن 77794666 ,77794555 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " فلکه دوم تهرانپارس،خیابان جشنواره،خیابان یکم اتحاد،نبش سه راه احسان(گرمابدری)- تالار پذیرایی فانوس شرق " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی قصر ماهان از مجموعه تالار پذیرایی های جوادیه آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی قصر ماهان در میدان بهمن تهران و منطقه 16 تهران واقع شده است. تالار قصر ماهان دارای ظرفیت 500 می باشد و آماده پذیرایی از کلیه مجالس شما عزیزان است.
سالن قصر ماهان با سالن های مبله و استفاده از آخرین متد طراحی سالن توسط کارشناسان با سابقه و حرفه ای به همراه کلیه خدمات آماده پذیرائی از مراسم شما می باشد. تالار قصر ماهان بهترین لحظات بیاد ماندنی زندگی شما را بدون کوچکترین دغدغه خاطر اجرا خواهد نمود .
در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 16 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه قصر ماهان ، میتوانید با شماره تلفن 55464850 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " میدان بهمن،ابتدای بزرگراه تندگویان،نرسیده به اتوبان نواب،جنب راهنمایی رانندگی- تالار پذیرایی قصر ماهان " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی یاران از مجموعه تالار پذیرایی های شهر ری آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
دو سالن بزرگ ومبله باظرفیت 1200نفرویک پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 80خودرو از ویژگی های مهم تالارپذیرایی یاران است که در شهر ری و محدوده میدان هادی ساعی قرار دارد.
سالن های پذیرایی یاران از دکوراسیون‌های بسیار خوبی برخورد دارند وفضای قشنگ و مناسبی برای مراسم عروسی ، عقد،نامزدی وسایر مهمانی‌ها دارند.در تالارپذیرایی یاران با امکاناتی مثل اتاق عقد مجزا، گروه موزیک ، تزئینات گل و شمع ، آتش بازی‌های خاص به صورت مجزا برای هرسالن امکان برگزاری دو مراسم به صورت همزمان وجود دارد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های تهران را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه یاران ، میتوانید با شماره تلفن 55962960 ,09121079817 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " شهرری،میدان هادی ساعی،طبقه فوقانی فروشگاه رفاه- تالار پذیرایی یاران " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی تشریفاتی متین از مجموعه تالار پذیرایی های سیدخندان آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار تشریفاتی متین با ظرفیت ۴۰۰ نفر و سه طبقه پارکینگ در خیابان شریعتی واقع گردیده است. تالار متین همراه با دکوراسیونی بی نظیر و کادر مجرب آماده است تا نقش کوچکی را در خاطره انگیزترین لحظات زندگی تان ایفا کند. تالار پذیرایی متین با پشتوانه سال ها تجربه مدیریت همراه با دکوراسیونی مدرن و بی نظیر و کادر مجرب آماده است تا نقش کوچکی را در خاطره انگیزترین لحظات زندگی تان ایفا کند.
تالار متین با ظرفیت ۴۰۰ نفر و سه طبقه پارکینگ در قلب شهر تهران امیدوار است میزبانی شایسته برای شما و میهمانان عزیزتان باشد. منتظر دیدار شما هستیم.
ما در تالار متین حرفه ای ترین متریال ها و مبلمان را در کنار سالها تجربه به کار گرفته‌ایم تا میزبانی شایسته برای شما و میهمانانتان باشیم. مبلمان، نورپردازی، تزئینات سالن ها همه بر مبنای طراحی های روز دنیا دیزاین و به روز می شوند تا تجربه ای مثال زدنی از محیطی مجلل را برای شما به ارمغان بیاوریم.
مجموعه ای کامل از طعم های به یاد ماندنی برای شب رویایی شما. بهترین مواد اولیه در کنار تجربه ماهرترین آشپز ها به همراه دیزاین حرفه ای پاسخ ماست به انتخاب شما. منویی گسترده از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، دسرهای متنوع و انواع نوشیدنی را برای میهمانان شما فراهم نموده ایم.
ما سعی کرده ایم هر آنچه را که برای ضیافت خود نیاز دارید به ارمغان بیاوریم. تالار متین دارای 3 طبقه پارکینگ اختصاصی برای میهمانان شماست. خدمات گل آرایی، گروه موسیقی و سفره عـقد برخی از امکانات تالار متین است تا تکمیل کننده میهمانی خاطره انگیز شما باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 3 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه تشریفاتی متین ، میتوانید با شماره تلفن 22866262 ,22855328 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان شریعتی،بالاتر از خواجه عبداله انصاری،نبش کوچه خوی- تالار پذیرایی تشریفاتی متین " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی سهیل از مجموعه تالار پذیرایی های بوستان ولایت آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی سیهل با مدیریت آقای بهرامی در انتهای نواب ، خیابان انقلاب در حال فعالیت میباشد. این تالار دارای ظرفیت بین ۱۰۰ تا ۱۲۰۰ نفر میهمان را پذیرا میباشد. همچنین این تالار دارای امکاناتی از قبیل میوه آرایی، شمع آرایی، برق اضطراری و… میباشد.ب اگر به دنبال یک تالار خوب در این منطقه از تهران میگردید سری به تالار عروی سیهل بزنید. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 19 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه سهیل ، میتوانید با شماره تلفن 55879215 ,09120512005 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " عبدل آباد، خیابان انقلاب، مجتمع تجاری جوانه، طبقه چهارم- تالار پذیرایی سهیل " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی خیام از مجموعه تالار پذیرایی های هفت حوض آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار خیام یکی از تالارهای تازه تاسیس در شرق تهران میباشد. این تالار با دارا بودن سالن های شیک و مبله می تواند مورد مناسبی برای انتخاب شما عزیزان باشد.این مجموعه دارای سالن های مجلل با طراحی و مدیریت جدید با بهترین کیفیت، پارکینگ اختصاصی، سفره خانه سنتی، افتخار برگزاری جشن های عروسی، تولد ، ولیمه، عقد، ترحیم و … شما عزیزان را دارا می باشد.تالار خیام از تاریخ 97/07/01 با مدیریت جدید (فضلی) با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر تالار داری آماده استقبال از مراسمات شما عزیزان میباشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 8 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه خیام ، میتوانید با شماره تلفن 77953121 ,09351155051 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " نارمک، ضلع جنوب شرقی، میدان هفت حوض نارمک (نبوت)، نبش رضوان شرقی، روبروی سون سنتر، پلاک ۵۱۷- تالار پذیرایی خیام " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی یاس 1 (عبدل آباد) از مجموعه تالار پذیرایی های نعمت آباد آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی یاس با ظرفیت 800 نفر در منطقه عبدل آباد قرار دارد و جز تالار های جنوب تهران به حساب می آید.تالار یاس 1  آماده پذیرایی از میهمانان شما عزیزان می باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 19 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه یاس 1 (عبدل آباد) ، میتوانید با شماره تلفن 55869270 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " عبدل آباد،خیابان شکوفه،بعد از پل شکوفه،میدان ثاراله- تالار پذیرایی یاس 1 (عبدل آباد) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی یاس 2 (نواب) از مجموعه تالار پذیرایی های بوستان ولایت آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی گل یاس با ظرفیت 500 نفر آماده پذیرایی از میهمانان شما عزیزان می باشد.
این تالار برای جانبازان عزیز و پرسنل شهرداری تخفیف ویژه در نظر گرفته است. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 19 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه یاس 2 (نواب) ، میتوانید با شماره تلفن 55460914 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " انتهای بزرگراه نواب،اتوبان شهید چراغی،بوستان ولایت- تالار پذیرایی یاس 2 (نواب) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی گلوریا (سوخته سرایی) از مجموعه تالار پذیرایی های جنت آباد آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار عروسی گلوریا (سوخته سرایی) در جنت آباد تهران واقع شده است. تالار پذیرایی گلوریا دارای ظرفیت حداکثر 650 نفر بوده و آماده پذیرایی از کلیه مراسمات و جشن های عقد و عروسی شما عزیزان می باشد. از ویژگی های تالار سوخته سرایی می توان به دکوراسیون جدید،سقف بلند،لابی مجلل،پارکینگ،سالن های مبله،Roof Garden بر روی پشت بام و بار نوشیدنی خاص تالار اشاره نمود. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 5 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه گلوریا (سوخته سرایی) ، میتوانید با شماره تلفن 44444505 ,09101012262 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " جنت آباد - خ. شاهین شمالی - 20 متري گلستان- تالار پذیرایی گلوریا (سوخته سرایی) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی فرهنگیان - منطقه 17 از مجموعه تالار پذیرایی های فلاح آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی فرهنگیان منطقه 17 در فضای دلنشین با پارکینگ اختصاصی با کیفیت عالی غذا آمادگی پذیرایی از شما و مهمانان عزیزتان را دارد.در سالن های پذیرایی سقف ها بلند هستند و نور کافی وجود دارد.قیمت تمام منوهای تالار های فرهنگیان در لیست تالار های قیمت اقتصادی تهران قرار می گیرد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 17 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه فرهنگیان - منطقه 17 ، میتوانید با شماره تلفن 55141006 ,55141005 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان 20متری ابوذر(فلاح)،ضلع جنوب غربی میدان- تالار پذیرایی فرهنگیان - منطقه 17 " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی آسمان (شهرری) از مجموعه تالار پذیرایی های شهر ری آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی آسمان دارای ظرفیت 700 نفر در شهرری واقع شده است. تالار آسمان دارای پارکینگ اختصاصی، اتاق عقد مجزا، یخ خشک، سالن های مجلل، پرسنل مجرب و کیفیت غذای عالی افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های تهران را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه آسمان (شهرری) ، میتوانید با شماره تلفن 33776090 ,09123364435 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " شهرري،میدان معلم،پاساژ سامان- تالار پذیرایی آسمان (شهرری) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی آراما از مجموعه تالار پذیرایی های ابوذر آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی آراما در میدان ابوذر تهران واقع شده است. تالار آراما دارای ظرفیت 450 نفر و با دو سالن مجزا آماده پذیرایی از جشن های عروسی و  کلیه مهمانی های شما می باشد.
از ویژگی های تالار عروسی آراما می توان به پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 380 خودرو اشاره نمود. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 17 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه آراما ، میتوانید با شماره تلفن 55731156 ,55731155 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " میدان ابوذر،ابوذر غربی،روبروی شهرداری منطقه 17،پلاک 624_626- تالار پذیرایی آراما " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی گل یاس (خ آیت اله سعیدی) از مجموعه تالار پذیرایی های یافت آباد آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی گل یاس در بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. تالار گل یاس دارای دو سالن مجزا با ظرفیت 700 نفر آماده پذیرایی از میهمانی های و مراسمات عقد و عروسی می باشد.
از مزایای تالار عروسی گل یاس می توان به پارکینگ اختصاصی در 2 طبقه، اتاق عقد اختصاصی، سالن های مجزا نام برد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 17 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه گل یاس (خ آیت اله سعیدی) ، میتوانید با شماره تلفن 66241923 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " بزرگراه آیت اله سعیدی،بازار مبل تهران،پاساژ ارضی،طبقه دوم- تالار پذیرایی گل یاس (خ آیت اله سعیدی) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی سفیران از مجموعه تالار پذیرایی های هفت حوض آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی سفیران در خیابان دماوند تهران واقع شده است. تالار عروسی سفیران دارای دو سالن مجزا و بدون ستون با ظرفیت های 350 و 550 نفر بوده و آماده میزبانی از مراسمات و جشن های شما می باشد. این تالار عروسی دارای پارکینگ اختصاصی و سالن بدون ستون میباشد. در صورتی که قصد انتخاب تالار در محدوده شرق تهران را دارید ، تالار عروسی سفیران میتواند گزینه مناسبی برای شما عزیزان باشد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 8 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه سفیران ، میتوانید با شماره تلفن 77952981 ,77952976 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان دماوند (تهران نو) بین چهارراه خاقانی و آیت جنب بیمه آسیا- تالار پذیرایی سفیران " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی قصر پردیس (خ هلال احمر) از مجموعه تالار پذیرایی های هلال احمر آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی قصر پردیس واقع در منطقه 11 خیابان هلال احمر با ظرفیت 600 نفر و پارکینگ اختصاصی افتخار میزبانی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد. از امکانات این تالار پذیرایی میتوان به فضای سبز،سالن های زیبای بدون ستون و ارتفاع 7 متربا دیزاینی جدید اشاره کرد.
این تالار دارای اتاق عقد مجزا، سفره عقد، اتاق بازی کودکان، نورپردازی و موسیقی زنده، شمع آرایی، آتش بازی است.
  در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 11 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه قصر پردیس (خ هلال احمر) ، میتوانید با شماره تلفن 66821997 ,09122260367 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان هلال احمر،نرسیده به میدان رازی،روبروی خیابان انبار نفت- تالار پذیرایی قصر پردیس (خ هلال احمر) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی گل سرخ از مجموعه تالار پذیرایی های ستارخان آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار گل سرخ در ستارخان واقع شده است و جزو تالارهای پذیرایی غرب تهران محسوب میشود. این تالار دارای ۴ سالن مجزا و شیک با جدیدترین و بهترین دکوراسیون طراحی و اجرا شده است. ظرفیت های این سالن ها از ۱۰۰ تا ۴۰۰ نفر میهمان میباشد. از امکانات و ویژگی های این تالار پذیرایی میتوان به سالن های زیبا با سقف های بلند ، سیستم صوتی حرفه ای ؛برق اضطراری و… اشاره کرد.
تالار پذیرایی گل سرخ پذیرایی از مهمانی ها و مجالس شما
مراسم عروسی و نامزدی
اجرای مراسم ولیمه حجاج
اجرای مراسم میهمانی
اجرای مراسم بعد از خاکسپاری و ترحیم در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 2 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه گل سرخ ، میتوانید با شماره تلفن 4294967295 ,09120337074 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " پل ستارخان،پشت برق آلستوم،خیابان 35 متری سازمان آب پ18- تالار پذیرایی گل سرخ " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی قصر نگین (خ قزوین) از مجموعه تالار پذیرایی های قزوین آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی قصر نگین در خیابان قزوین واقع شده است. این تالار دارای سالن های شیک با ظرفیت ۱۰۰ تا ۵۰۰ نفر میهمان میباشد. از امکانات این تالار عروسی میتوان به سفره عقدهای بسیار زیبا و متنوع ، آبنما ، برق اضطراری، میوه آرایی ، پرسنل مجرب ، کیفیت غذای مطلوب اشاره نمود.
این مجموعه با نمای آبنما ، با کیفیتی برتر و کادری مجرب برگزار کننده تمامی مراسم های شماست. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 10 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه قصر نگین (خ قزوین) ، میتوانید با شماره تلفن 55657080 ,09121106650 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان قزوین،خیابان برادران حسنی (قلعه مرغی )،جنب آتش نشانی- تالار پذیرایی قصر نگین (خ قزوین) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی قصر رضا از مجموعه تالار پذیرایی های چهارصد دستگاه آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی و عروسی قصر رضا (امام رضا (ع) سابق) در جنوب تهران واقع شده است و دارای ظرفیت 450 نفر می باشد. تالار قصر رضا با دکوراسیون جدید و گروه موسیقی روز، آماده پذیرایی از میهمان های شما عروس دامادهای محترم می باشد.
تالار پذیرایی قصر رضا(امام رضا سابق)یکی از تالار های عروسی خوش دیزاین و با کلاس در جنوب تهران است.این تالار بهترین پذیرایی و تشریفات را با بهره مندی از پرسنل مجرب ،غذاهای لذیذ با مواد اولیه درجه یک، تزیینات تالار شیک به عروس و داماد ارائه می دهد.تالار خوب قصر رضا محدوده جنوب تهران را با توجه به منوی غذا و خدمات جانبی این تالار را در لیست کلاس قیمت اقتصادی مناسب قرار داده اند.اگر به دنبال تالار زیبا با دکور شیک و جدید و گروه موسیقی حرفه ای هستید حتما به این تالار مراجعه کنید. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 14 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه قصر رضا ، میتوانید با شماره تلفن 55530003 , 09121124354 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان شهید رجایی،بعد از میدان بهشت،ایستگاه باربری،شماره 226- تالار پذیرایی قصر رضا " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی ارکیده (آیت ا.. کاشانی) از مجموعه تالار پذیرایی های سازمان برنامه آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی ارکیده با ظرفیت 600 نفر در غرب تهران آماده پذیرایی از میهمانان شما عروس و دامادهای عزیز می باشد. اگر به دنبال یک تالار خوب در بلوار آیت الله کاشانی میگردید سری به تالار عروسی ارکیده بزنید. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 5 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه ارکیده (آیت ا.. کاشانی) ، میتوانید با شماره تلفن 44073584 ,44094847 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " بلوار آیت الله کاشانی - بعد از مسجد نظام مافی- تالار پذیرایی ارکیده (آیت ا.. کاشانی) " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی یاس از مجموعه تالار پذیرایی های فرحزاد آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار . باغ تالار یاس در انتهای اشرفی اصفهانی و منطقه فرحزاد قرار دارد و جز تالارهای غرب تهران به حساب می آید در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 2 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه یاس ، میتوانید با شماره تلفن ,22367844 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " انتهای اشرفی اصفهانی ، چهار دیواری به سمت فرحزاد دره پونک (آبشار) جنب رستوران قائم انتهای بن بست یاس مجتمع پذیرایی باغ یاس پلاک 20- تالار پذیرایی یاس " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی سفیر از مجموعه تالار پذیرایی های مجیدیه آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی سفیر از تالارهای خوب و با کیفیت تهران می باشد. از ویژگی های تالار سفیر می‌توان به دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد، دسترسی آسان به تالار، سالن های مجزا و مبله و کیفیت غذا و پذیرایی عالی اشاره نمود.
در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 4 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه سفیر ، میتوانید با شماره تلفن 22512684 ,09337326815 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " همت غرب به شرق - بعداز خروجی استاد حسن بنا - خروجی برادران محمدی(ریحانی) - نبش ارس- تالار پذیرایی سفیر " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.   
---------------------------------------
تالار پذیرایی نوید از مجموعه تالار پذیرایی های سهروردی آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی نوید دارای 3 سالن پذیرایی با ظرفیت های ۲۰۰ نفر و جمعا ۶۰۰ نفر در سهروردی  واقع شده است.
از ویژگی های تالار عروسی نوید می توان به سالن های مجزا، سه سالن عقد مناسب با سلیقه های مختلف، پارکینگ اختصاصی در سه طبقه با ظرفیت 60 ماشین، پرسنل حرفه ای و مجرب و همچنین سیستم صوتی و تصویری باکیفیت اشاره نمود. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 7 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه نوید ، میتوانید با شماره تلفن 88769888 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان سهروردی شمالی - خیابان خرمشهر (آپادانا) -روبروی خیابان مرغاب - جنب ساختمان شهرداری - پلاک 41- تالار پذیرایی نوید " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تالار پذیرایی ستاره شب از مجموعه تالار پذیرایی های آذری آماده ارایه خدمات به شما عزیزان در جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم شما ، می باشد.
تالار پذیرایی و عروسی ستاره شب در خیابان قزوین با ظرفیت ۷۰۰ نفر افتخار میزبانی میهمانان شما عروس داماد های عزیز را دارد. تالار ستاره شب با دارا بودن ۴ سالن آماده برگزاری دو مراسم عروسی به صورت همزمان می باشد. سالن های تالار ستاره شب دارای ظرفیت ۵۰۰ و ۷۰۰ نفر آماده ارایه خدمت به شما عزیزران در تهران می باشند. از ویژگی های تالار پذیرایی ستاره شب می توان به اتاق عقد اختصاصی، استیج رقص ویژه، پارکینگ برای کلیه میهمان ها، VIP، لابی شیک و بزرگ، سالن بانوان در همکف و سقف بلند سالن ها اشاره کرد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم خود در یکی از تالار پذیرایی های منطقه 17 را دارید میتوانید این مجموعه را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید ، جهت اطلاع از قیمت ، هماهنگی و بازدید از مجموعه ستاره شب ، میتوانید با شماره تلفن 55749512 ,09121036194 تماس حاصل نموده و یا به آدرس " خیابان قزوین - بعد از دو راهی قپان - بین ورزشگاه جانبازان و مسجد حاج عبداله- تالار پذیرایی ستاره شب " مراجعه نموده و از نزدیک با امکانات این مجموعه آشنا شوید. (لطفا هنگام تماس نحوه آشنایی خود را سایت سوریتو معرفی نمایید). همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه جست و جوی پیشرفته تالارها ،تالار و مجموعه مورد نظر خود را براساس منطقه، سطح قیمت ، ظرفیت و ... جست و جو نمایید.
---------------------------------------
تاریخ درج: 1398/08/27
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter Pinterest

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
 

امتیاز دهی به این مقاله

شما هم نظر دهید

امتیاز کاربران به مقاله تالارهای بعد محضرعقد و دفتر ازدواج از مجموع 0 امتیاز