انجمن زیبایی وتناسب اندام

• مدیریت ((استفاده از عینک طبی در شب عروسی )) به نظر شما اگر عروسی‌ در شب عروسی‌ از عینک طبی استفاده کنه ایراد داره؟ با در نظر گرفتن این که بعضی‌ از عروس خانمها هستند که به لنز حساسیت دارند و یا به دلیل استفادهٔ طولانی مدت از عینک طبی فرم چشمهاشون عوض شده
    • نازنین بقراطی

چه عیبی داره ... به نظر من آدم باید خودش باشه ..کاش ما ایرانیها کمی از حساسیتهامون دست برداریم و همه چی رو ساده و طبیعی برگزار کنیم

• تینا چیت سازان

نه هیچ اشکالی نداره . هر کس شب عروسیش باید بهترین شب زندگیش باشه .چرا باید فشار لنز رو تحمل کنه و اذیت بشه . مهم نیست با عینک باشه به نظر من

• فائزه منیعی

من که تا حالا کسی رو اینجوری رو ندیدم .ولی بنظرم تا میتونه سعی کنه نذاره .چون بیشترین آرایش را روی چشم عروس انجام میشه

• شیدا والی نژاد

استفاده از عینک در شب عروسی چندان جالب نیست ، آرایش چشم رو بد نشون میده ، ولی وقتی چاره ای نیست چه میشه کرد، بهتره اون شب لنز بذاره

• گل نوش

اشکالی که نداره یه فرم خوشگل استفاده کنه عروس، ولی‌ کسی‌ که این همه خرج عروسی‌ و آرایش و آلبوم عروسی‌ میکنه به نظر من یه شب لنز بذاره که عکسها و آرایشش خیلی‌ تو چشم بیاد .. من خودم هم از عینک زدن متنفر بودم هم اینکه لنز باعث عفونت چشام شده بود .. ۱۵ سال پیش چشمم و عمل کردم و راحت راحت شدم .. بهترین کار عمل چشم ... این همه ما دختر ایرانیا هی‌ بینی‌ عمل می‌کنیم ولی‌ زیبای چشم هم مهمه.. من که هر ۲ رو عمل کردم‌ها ها ها ... خوبه که آدم به زیبایش برسه ولی‌ خیلی‌ زیاده روی نکنه مخصوصا تو آرایش و رنگ و مش مو هر چی‌ ساده تر خوشگلتر..

• کیمی یا

داماد مهم ترین فرد باید برای عروس باشه وقتی داماد آدمو با عینک دوس داشته و پسندیده دیگه چه ارادی داره عینک داشته باشی ؟

• فرزانه زارعی

اگر عینک شیک و خاص باشه بامزه میشه

ارسال پاسخ
  • مدیریت (((خرید لوازم آرایش عروس و داماد )) معرفی مراکز خرید ، فروشگاها و برندهای معتبر و همچنین لیست خرید لوازم آرایش عروس
    • لیلا ترکمان

عزیزم من خودم از مارک خوب سر در نمیارم ولی یه چیزی خوب می دونم که رفتی لوازم آرایش بگیری اصلا نگو که عروسی وگرنه یه چیزایی بهت میندازن که خودت بعدا می مونی که چی بخری،یه چیز دیگه هم خیابون منوچهری مرکز فروش لوازم آرایش هستش اگه نمی دونی بگو که بهت ادرس کامل بدم،لوازم هم ست لاک بگیر،رژ لب چند رنگ بگیر ،پنکیک،کرم پودر ،سایه بارنگ های کامل،ست مانیکور،سشوار ،رژگونه همراه با فرچه هاش ،ریمل،خط چشم بازم یادآوری می کنم اگه می خوای ضرر نکنی اصلا نگو که عروس هستی وگرنه همه وسایلرو بهت می ندازن(موفق باشی)

• شادی اسفندیار

اگر تهران هستی حتما برو کوچه مروی واقع در بازار بزرگ.خودشون لیست عروس بهت میدن.مارک رو هم خودشون بهترینا رو نشونت میدن.یه سری لوازم برقی هم هست که دارن.خرید عروسی واقعا لذت بخشه.ولی هیچوقت حرص این چیزا رو نخور.فقط خوش باش عزیزم .مبارکت باشه

• سالی راد

یه پیشنهاد همه لوازم آرایشتو از یه مارک نخر چون یه مارک کرم پودرش خوبه یه مارک لاکاش خوبه یکی روژش پس دلیل نداره یه ست کامل از یه مارک بخری

• شهرزاد حسن

اگر تهران هستید و نا وارد.. بهتون پیشنهاد میکنم از مروی خرید نکنید.. چون هم اجناس تقلبی زیاد داره.. هم افراد سود جو.. بهتون پیشنهاد میکنم از بازار منوچهری خرید کنید.. هم اجناسش اورجینال.. هم میتونید چمدونتون رو بخربد.. چون بورس کیف و چمدون هم هست.. اگه قیمت براتون مطرح نیست مارک های loreal.. manhatan,. boijoris,,..debora.. coolistar بهترین مارک های بازار هستند.. مارک های ارزون تر هم luncer هست که به نسبت قیمت کار خوببه

• فاطمه مدرسی

لوازم آرایش اگه پوستت از اونایی هست که آرایش رو میخوره مارک منهتن بگیر.ولی مارکای کاپریس و ... هم خوبه .بستگی به بودجه داره.دفترچه ی جهازیه رو از سایت دوشیزه دانلود کن توش لیست کامل وسایل مورد نیاز برای خلعتی عروس و دوماد نوشته شده که بستگی به خودتون داره چیاشو بخرین.برو میرداماد فروشگاه دبنهامز لوازم آرایش ها رو ست کامل داره.همه ی برنداش مثل یونی و بیو و ... هم عالین.بازار تهران هم که ... .

• غزل بانو

به نظر من اون چيزايي رو تهيه كن كه ضرورت داره و ازشون استفاده ميكني مثلا ست لاك ناخن براي روي ميز توالت چه ارزشي داره جز كرفتن جا؟يا خريد ست كامل رز لب و غيره...در هر صورت لوازم آرايشي تاريخ مصرف دارن عملا بعد از مدتي بايد تعويض بشن ضمن اينكه ما خانما خريداي اينجوري رو دوست داريم و هر چند وقت يكبار براي خودمون لوازم آرايش مي خريم...حالا حالا فرصت داري عزيزم واسه خريد...فقط ضروريات رو تهيه كن وچيزايي كه مطمئني استفاده ميكني و حكم دكور رو پيدا نميكنه

• زری طارمی

برای لوازم آرایش برو هایلند میدان آرژانتین از همه جا ارزون تر میده همه مارک ها رو هم داره میتونی به راحتر تست کنی برای لباس خواب هم میتونی خرجا بری مثلا ونک یا جمهوری خیلی زیاد است

• مهسا هاشمیان

1.عزیزم بهت تبریک میگم 2.لوازم ارایشتو ست نخر سعی کن از مارکهای مختلف بخری 3.چیزایی که هیچوقت استفاده نکردیو نمیکنی رو نخر 4.لازم نیست لاک و رژ لب همه رنگ بخری.سعی کن رنگهایی که بیشتر استفاده میکنی بخری 2و3 تا کافیه 5.مختصر خرید کن مثلا اگه میخوای سشوار بخری یه سشواره همه کاره بخر 6.خودتو درگیره بایدها و نبایدها نکن هرچیزی که دوست داری و میبینی لازم هست رو بخر

• فریبا والی

واقعاً چه لزومی داره همه وسائل مورد نیاز تو یک روز خریداری بشه بهتره خیلی‌ ضروریش تهیه بشه و اونهایی که تو اولویت دوم و سوم هستند به مناسبت تولد یا سالگرد خریداری بشه که دو خانواده در مضیقه مالی قرار نگیرند و یکسری کارها در فرهنگ ما همه گیر نشه و باعث بشه اختلاف و دلخوری در شروع زندگی‌ بوجود بیاد

• پریسا احمدی

اگه لوازم آرایش مارک خوب می خوای makeup factory رو بهت پیشنهاد می کنم که ست کاملش رو من خودم برای عروسی ام خریدم. یه کرم پودر مایع که خودش کانسیلر هم داره به همراه ریمل و پن کیک و مداد چش رو از این مارک بخر... مارک بورژوا هم قیمت مناسب داره پیشنهاد می کنم موس بورژوا رو حتما بخر با کانسیلر و سایه ها و رژ گونه های این مارک رو هم پیشنهاد می کنم... عالی اند. ... برای ریمل هم مارک rimel london رو پیشنهاد می کنم به عنوان یه حرفه ای ریمل باید بگم محشره... مارک yube آلمان هم مداد و مداد ابرو و رژ لبهای با ماندگاری بالای عالی داره... رژ لب های مارک violet , cover رو هم خیلی خیلی پیشنهاد می کنم... ایشالاه خوشبخت شی...

• زهره سهیلی

عزيزم مبارك باشه من مارك لانكوم استفاده ميكنم خيلى عاليه و تقريبا به همه پوستها ميسازه

• صدف فدائیان

عزیزم من خیلی به ست خریدن اعتقادی نداشتم... چون ماتیک یه مارکش برای پوست لبم خوب بود و کرم پودر یه مارک دیگه و ریمل یه چیز دیگه.... بنظرم واسه سلامتی پوستت ببین چی برات مناسبه همونو بخر:) خوشبخت باشی

• الناز حجازی

مك بخر نمايندگيش توي هايلند هم هست ايشالله خوشبخت بشي عزيزم فكر ميكنم يه سري لباس هم داماد براي عروس ميخره يه سري هم خود دختر مياره مثل لباس تو خونه و مهموني

• وحیده آس

برای خرید هم : زن اپیلیدی، سشوار، لوازم آرایش در حد معقول و نیاز، عطر، لباس زیر و خواب، ست مانیکور مرد: ماشین اصلاح، ست شیور یا همون تیغ و کف اصلاح و... ، لباس زیر، عطر حظور ذهن دیگه ندارم مخصوصا در مورد آقا خب لباس چمدون و ست حوله و این چیزا هم که جای خود هست

• سولماز رحمتی

وزرا یا همون خالد اسلامبولی مرکز عطر و لوازم ارایش اصل و خوب هست بهت پیشنهاد میکنم یه سر بری اونجا ولی خب بستگی به قیمتی هم که میخوای پرداخت بکنی هم هست

ارسال پاسخ

فرم ارسال سوالات

نام و نام خانوادگی:
آدرس پست الکترونیک:
اطلاعات تماس:
عنوان:
گروه:
سوال:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:

ارسال سوال
  • جدیدترین ها
  • پر بحث ترین ها